• Jak wygląda rekrutacja

  Aplikacja 1

  Wybierz ofertę pracy, która najbardziej Cię interesuje i jest zgodna z Twoim wykształceniem oraz dotychczas zdobytym doświadczeniem. Wypełnij i prześlij do nas formularz rekrutacyjny, dołącz do niego swoje CV. Dzięki temu będziemy mogli Cię poznać.

  Porozmawiajmy telefonicznie i umówmy termin spotkania 2

  Rekruter skontaktuje się z wybranymi kandydatami. Dostaniesz zaproszenie do udziału w procesie rekrutacyjnym. Rekruter na tym etapie przybliży Ci jego przebieg: poinformuje czy weźmiesz udział w zadaniu rekrutacyjnym, ile spotkań Cię czeka, ustalicie formę spotkań, które mogą odbyć się w jednej z naszych siedzib lub online.

  Spotkanie 3

  W spotkaniu zazwyczaj bierze udział pracownik działu HR i Twój przyszły przełożony. Na tym etapie chcemy Cię lepiej poznać i porozmawiać o Twoich oczekiwaniach wobec nowego miejsca pracy i naszych oczekiwaniach wobec nowego pracownika. Opowiemy o tym jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków i ścieżka rozwoju, zapytamy o Twoje dotychczasowe doświadczenia i zadamy kilka pytań, by sprawdzić Twoją wiedzę merytoryczną.

  Informacja zwrotna 4

  Wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną niezależnie od wyniku rekrutacji. Jeżeli zdecydujemy, że chcemy zaprosić Cię do pracy w Banku BPS, to na tym etapie dostaniesz od nas ofertę dotyczącą warunków zatrudnienia.

  Cookies
  Znajdziesz nas też tutaj
  Znajdziesz nas też tutaj

  Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 81, 00 - 844 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000069229, NIP 896-00-01-959, o kapitale zakładowym w wysokości 455 625 241,00 zł w całości wpłaconym.