Skip to main content
 • Program edukacyjny TalentowiSKO
 • Program edukacyjny TalentowiSKO

  Wychowujemy przedsiębiorcze i świadome finansowo pokolenie

  TalentowiSKO to realizowany od 2013 r. przez Zrzeszenie BPS program edukacyjny dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w całej Polsce. Program jest rozszerzeniem dotychczasowych działań Banków Spółdzielczych w ramach Szkolnych Kas Oszczędności.

  TalentowiSKO logo

  Prowadzone zajęcia i konkursy promują systematyczne oszczędzanie oraz rozwijają talenty dzieci i młodzieży, głównie w zakresie przedsiębiorczości.

  Banki Spółdzielcze utworzyły program TalentowiSKO, aby pokazać młodym ludziom, że finanse da się zrozumieć i wiedza związana z nimi jest niezbędna w późniejszym życiu. Program ma rozwijać zainteresowania i przedstawić kwestie finansowe w jak najbardziej przystępny sposób – aby w przyszłości absolwenci programu TalentowiSKO wiedzieli, jak gospodarować własnymi pieniędzmi i prowadzić domowy budżet.

  Lekcje realizowane w szkołach w ramach TalentowiSKA wykorzystują aktywizujące metody pracy oraz ciekawe propozycje tematyczne – adekwatne do poziomów klas: 1-3 i 4-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

  Uczniowie, którzy biorą udział w programie TalentowiSKO mogą zaangażować się również w ogólnopolskie konkursy z zakresu oszczędzania, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. Konkursy, analogicznie do scenariuszy zajęć, dostosowane są do poziomu wiedzy i umiejętności uczniów w różnym wieku.

  Program jest realizowany w oparciu o współpracę szkół i Banków Spółdzielczych Grupy BPS. Szkoły po zgłoszeniu chęci udziału w Programie, otrzymują od Banków Spółdzielczych wszystkie informacje i materiały niezbędne do przeprowadzenia programu.

  Więcej informacji na stronie www.TalentowiSKO.pl

  Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Cookies
  Znajdziesz nas też tutaj
  Znajdziesz nas też tutaj

  Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 81, 00 - 844 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000069229, NIP 896-00-01-959, o kapitale zakładowym w wysokości 455 625 241,00 zł w całości wpłaconym.