Skip to main content
  • Aktualności
  • Promocja kont osobistych i kart w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

Promocja kont osobistych i kart w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

16-02-2023

Pod hasłem „Z naszym bankiem stać Cię na więcej” wystartowała promocja konsumencka, w której Banki Spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS zachęcają do zakładania kont osobistych i aktywnego korzystania z kart płatniczych Mastercard. W promocji, w ramach tzw. money back, klient może otrzymać e-vouchery o wartości łącznie nawet 300 zł, które może przeznaczyć np. na zakup sprzętu RTV i artykułów gospodarstwa domowego.

Promocję „Z naszym bankiem stać Cię na więcej” organizujemy wspólnie z naszym partnerem – Mastercard. W ten sposób zwiększamy rynkową konkurencyjność Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i zachęcamy klientów do poznania ich oferty. Wystarczy założyć konto w jednym z Banków Spółdzielczych Grupy BPS lub Banku BPS, zalogować się w programie Mastercard Bezcenne Chwile i płacić kartą. Jeśli ktoś akurat nie potrzebuje nowego sprzętu RTV i AGD, może z listy widocznej w programie Bezcenne Chwile wybrać inne nagrody, dostępne za zgromadzoną liczbę punktów.
W promocji biorą udział karty debetowe i kredytowe, a płatności można wykonywać zarówno tradycyjnie, plastikiem, jak i mobilnie przy wykorzystaniu portfeli cyfrowych, w smartfonie lub zegarku. Banki Spółdzielcze z Grupy BPS to nie tylko placówki i bankomaty blisko Ciebie, ale także wiele nowoczesnych rozwiązań ułatwiających codzienne sprawy finansowe – wyjaśnia Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu w Banku BPS, zrzeszającym Banki Spółdzielcze.

Promocja „Z naszym bankiem stać Cię na więcej” skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy od 15 lutego do końca maja 2023 roku założą konto osobiste z kartą debetową Mastercard w Banku BPS lub w jednym z 307 Banków Spółdzielczych z Grupy BPS, które mają w ofercie karty Mastercard. Aby skorzystać z promocji, należy zalogować się do programu Bezcenne Chwile w terminie do trzech dni od aktywacji nowej karty Mastercard. Następnie używać karty w codziennych zakupach i wykonać transakcje na łączną kwotę minimum 100 zł w ciągu miesiąca (a konkretnie w okresie 30 dni) przez trzy kolejne miesiące. Po spełnieniu warunków nagroda wydawana jest automatycznie w postaci punktów widocznych po zalogowaniu na profilu użytkownika programu Bezcenne Chwile. Punkty można wymienić np. na e-voucher do sklepów RTV Euro AGD. Co miesiąc można zdobyć równowartość 100 zł, w sumie do 300 zł. Punkty ważne są przez trzy miesiące.

Promocja „Z naszym bankiem stać Cię na więcej” to część ogólnopolskiej kampanii „Załatw to po sąsiedzku”. Ambasador marki, Tomasz Jakubiak, zachęca, aby sprawy finansowe również załatwiać blisko domu. I właśnie po sąsiedzku, w jednej z 2200 placówek Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS, warto otworzyć konto.

Więcej informacji - ZOBACZ

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj
Znajdziesz nas też tutaj

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 81, 00 - 844 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000069229, NIP 896-00-01-959, o kapitale zakładowym w wysokości 455 625 241,00 zł w całości wpłaconym.