Skip to main content
  • Aktualności
  • Loteria promocyjna dla Klientów Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

Loteria promocyjna dla Klientów Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

03-08-2021

Klienci Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS, korzystający z oferty kredytowej, mogą wziąć udział w loterii promocyjnej pod nazwą „Logiczne, że się opłaca”. Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. Losowania nagród rozpoczną się 1 września br. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku. Do wygrania jest aż
50 nagród po 5 000 zł.

Warunkiem udziału w loterii jest skorzystanie z oferty kredytów w jednym z Banków Spółdzielczych

z Grupy BPS lub w Banku BPS. W akcji promocyjnej biorą udział następujące produkty kredytowe dla klientów indywidualnych:

  • kredyt gotówkowy,
  • pożyczka gotówkowa,
  • kredyt ekologiczny,
  • Kredyt Czyste Powietrze - w momencie włączenia do oferty danego banku,
  • kredyt hipoteczny.

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.

Klienci, którzy podpisują umowę kredytową w jednym z Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS lub z Bankiem BPS między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymują voucher z unikalnym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl. Losowania nagród będą odbywać się od poniedziałku do piątku w terminie od 1 września do 9 listopada 2021 r.

- Klienci mają szansę wygrać 5 000 zł ekstra dofinansowanie do swojego kredytu. Wystarczy, że zakręcą naszym internetowym kołem fortuny. Informację o wygranej lub zachętę do dalszego próbowania szczęścia, Klient otrzymuje natychmiast, jak na loterię przystało. Przygotowaliśmy łącznie 50 nagród pieniężnych po 5 000 zł każda - mówi Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.

Loteria promocyjna „Logiczne, że się opłaca” stanowi kontynuację działań prowadzonych przez Banki Spółdzielcze ze Zrzeszenia BPS i Bank BPS od jesieni 2020 r. W działaniach tych główną osią są kredyty na cele ekologiczne.

Chcemy przekonać Klientów, że ekologiczne rozwiązania nie tylko chronią środowisko, ale są także praktyczne i wygodne, a przede wszystkim pozwalają na konkretne oszczędności w domowym budżecie. Dlatego prowadzimy kampanię informacyjną pokazując realne korzyści z wdrożenia ekologicznych zmian w domu czy podjęcia inwestycji takich jak na przykład instalacja fotowoltaiki lub przeprowadzenie termomodernizacji. W tym roku poszerzyliśmy promocję dając możliwość wygrania w naszej loterii również Klientom korzystającym z innych kredytów - dodaje Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Więcej informacji na temat loterii promocyjnej „Logiczne, że się opłaca” oraz regulamin znaleźć można na stronie www.logiczne.mojbank.pl

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj
Znajdziesz nas też tutaj

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 81, 00 - 844 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000069229, NIP 896-00-01-959, o kapitale zakładowym w wysokości 455 625 241,00 zł w całości wpłaconym.