Skip to main content
  • Aktualności
  • Kredyty hipoteczne Banku BPS dwa razy na szczycie rankingu Bankier.pl

Kredyty hipoteczne Banku BPS dwa razy na szczycie rankingu Bankier.pl

20-10-2021

W październikowym rankingu kredytów hipotecznych analitycy Bankier.pl sprawdzili propozycje banków dla bezdzietnej pary kupującej mieszkanie kosztujące 530 tys. zł.

W rankingu przyjęto założenie, że obydwoje zarabiają po 3500 zł miesięcznie na podstawie umów o pracę na czas nieokreślony. Potencjalni kredytobiorcy nie spłacają obecnie żadnych zobowiązań, a ich historia odnotowana w Biurze Informacji Kredytowej nie zawiera negatywnych wpisów.

W kategorii Najtańsze kredyty z 10-procentowym wkładem własnym Bank BPS znalazł się na pierwszym miejscu. To m.in. dzięki temu, że przedłużona została akcja promocyjna pozwalająca na uzyskanie obniżonej marży - ZOBACZ szczegóły promocji.

Warto przy tym pamiętać, że nie wszystkie instytucje aktywne na rynku udzielają kredytów z 10-procentowym wkładem własnym.

W październikowym rankingu, podobnie jak w ubiegłym miesiącu, nasza oferta kredytów hipotecznych jest podwójnym zwycięzcą. Uplasowała się również na pierwszym miejscu w kategorii Najtańsze kredyty z 20-procentowym wkładem własnym.

Zestawienia Bankier.pl dotyczą kredytów hipotecznych opartych na zmiennym oprocentowaniu. W połowie października wskaźnik WIBOR 3M wzrósł z 0,24 proc. do 0,68 proc. Wkrótce zapewne podążą za nim raty hipotek. Bankier.pl ogłasza wręcz pożegnanie z rekordowo niskimi stopami procentowymi i spodziewa się, że październikowy ranking to już ostatni, w którym kredyty hipoteczne są tak tanie.

Szczegółowe zestawienie banków w rankingu znajdziecie TUTAJ.

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj
Znajdziesz nas też tutaj

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 81, 00 - 844 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000069229, NIP 896-00-01-959, o kapitale zakładowym w wysokości 455 625 241,00 zł w całości wpłaconym.