Skip to main content
  • Aktualności
  • Kredyt hipoteczny Banku BPS na podium w rankingu Bankier.pl

Kredyt hipoteczny Banku BPS na podium w rankingu Bankier.pl

13-11-2023

Kredyt hipoteczny z okresowo stałym oprocentowaniem oferowany przez Bank BPS znalazł się na II miejscu w listopadowym rankingu portalu Bankier.pl. Oferta jest tak samo atrakcyjna zarówno dla stałych, jak i nowych klientów.

Analitycy Bankier.pl porównali propozycje banków dla rodziny „dwa plus jeden”, która mieszka w Warszawie. Klienci kupują za 600 tys. zł 55-metrowe mieszkanie z rynku wtórnego. Kredytobiorcy mają co miesiąc do dyspozycji łącznie 13 tys. zł. Para nie spłaca obecnie żadnych zobowiązań kredytowych, a ich historia odnotowana w BIK nie zawiera negatywnych wpisów. Klienci skłonni są skorzystać z dodatkowych produktów w zamian za lepsze warunki kredytu.

W listopadowym rankingu najtańszych kredytów hipotecznych dla nowego klienta na 25 lat, z 20-procentowym wkładem własnym i okresowo stałym oprocentowaniem, oferta Banku BPS znalazła się na II miejscu. To samo II miejsce zajmuje również oferta dla stałych klientów banku.

Cały ranking dostępny jest tutaj.

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj
Znajdziesz nas też tutaj

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 81, 00 - 844 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000069229, NIP 896-00-01-959, o kapitale zakładowym w wysokości 455 625 241,00 zł w całości wpłaconym.