Skip to main content
  • Aktualności
  • „Bezpieczny Kredyt z dopłatami do rat” w Banku BPS na czele rankingu bankier.pl

„Bezpieczny Kredyt z dopłatami do rat” w Banku BPS na czele rankingu bankier.pl

18-09-2023

„Bezpieczny Kredyt z dopłatami do rat” w Banku BPS znalazł się na pierwszym miejscu w sierpniowym rankingu opublikowanym przez portal bankier.pl. To najbardziej atrakcyjna oferta wśród wszystkich banków, które oferują preferencyjny kredyt w ramach rządowego Programu Pierwsze Mieszkanie.

Oferowany przez nas kredyt jest najlepszym wyborem dla wszystkich, którzy planują zakup mieszkania lub budowę swojego pierwszego domu. Dbamy o to, aby oczekiwanie na decyzję kredytową przebiegało sprawnie i szybko. To pozwala naszym klientom myśleć i planować kolejne kroki związane z pierwszym mieszkaniem niezwiązane z finansowaniem – mówi Magdalena Adamczyk, dyrektor Departamentu Klienta Indywidualnego w Banku BPS.

Najkorzystniejsza oferta na rynku

Wsparcie w ramach programu polega na dopłatach do rat kredytu. Oznacza to, że klient będzie miał niższe comiesięczne koszty kredytowania swojej pierwszej nieruchomości. Takie dopłaty, przy spełnieniu warunków uprawniających do ich pobierania, przysługują przez 10 lat. W sierpniowym ranking portalu bankier.pl „Bezpieczny Kredyt z dopłatami do rat” w Banku BPS znalazł się na pierwszym miejscu wśród podobnych kredytów oferowanych przez inne instytucje. Klienci, którzy z niego skorzystają, poniosą najniższe koszty. Przy oprocentowaniu w wysokości 7,14% oraz marży na poziomie 1,9% po 10-letnim okresie stałego oprocentowania, łączny koszt kredytu przy uwzględnieniu dopłat wyniesie  299 770 zł, a pierwsza rata malejąca – już po ustaniu dopłat – 2 367 zł. W rankingu porównano oferty „Bezpiecznego Kredytu 2 proc.” na 480 000 zł, przy okresie spłaty 25 lat i LTV 80 proc. Ranking dostępny jest tutaj.
Dodatkowo, atrakcyjność oferty Banku BPS podnosi szybki proces rozpatrywania wniosków o bezpieczny kredyt – Bank dokłada starań, aby decyzja kredytowa zapadła maksymalnie w ciągu dwóch tygodni od jego złożenia.

Bezpieczny kredyt z dopłatami do rat dostępny w Bankach Spółdzielczych Zrzeszenia

„Bezpieczny Kredyt z dopłatami do rat” dostępny jest także w Bankach Spółdzielczych Zrzeszenia BPS. Umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w sprawie udzielania kredytu podpisało już ponad 170 Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS, a 25 już go aktywnie udziela. – Banki Spółdzielcze Grupy BPS są zawsze blisko klientów. Aktywnie uczestniczą także w programach, które mają na celu wsparcie klientów w realizacji ich marzeń. Zależy nam na tym, by „Bezpieczny Kredyt z dopłatami do rat” był na wyciągnięcie ręki, a wszyscy, którzy marzą o własnym domu mogli to załatwić po sąsiedzku – mówi Magdalena Adamczyk.

Szanse na wygraną w loterii „Spłacamy Twój Kredyt”

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty „Bezpiecznego Kredytu z dopłatami do rat” w Banku BPS lub Bankach Spółdzielczych Zrzeszenia BPS, mają dodatkowo szansę na jeszcze większe zmniejszenie swoich obciążeń finansowych. Kredyt ten kwalifikuje się do udziału w loterii „Spłacamy Twój Kredyt”. Wszystkie osoby, które zaciągną zobowiązanie w Banku BPS lub Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS, mogą każdego dnia wygrać 500 zł, a raz w miesiącu spłatę kredytu do kwoty 20 000 zł.

Losowania w loterii trwają do 30 listopada 2023 roku, a do udziału w nich upoważnia unikatowy numer voucheru, otrzymany podczas podpisywania umowy kredytowej. Należy go zarejestrować na stronie  www.loteria.mojbank.pl. Aby grać o nagrody dzienne, wystarczy zakręcić wirtualnym kołem fortuny na stronie loterii. W przypadku nagrody głównej kolejna wizyta na stronie nie jest wymagana.

Więcej informacji o Bezpiecznym Kredycie znaleźć można na stronie Banku BPS.

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj
Znajdziesz nas też tutaj

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 81, 00 - 844 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000069229, NIP 896-00-01-959, o kapitale zakładowym w wysokości 455 625 241,00 zł w całości wpłaconym.