• Aktualności
  • Bank BPS na podium rankingów kredytów hipotecznych Bankier.pl!

Bank BPS na podium rankingów kredytów hipotecznych Bankier.pl!

28-03-2022

W marcowym rankingu kredytów hipotecznych analitycy Bankier.pl sprawdzili propozycje banków dla czteroosobowej rodziny planującej zakup na rynku wtórnym  domu w zabudowie szeregowej z niewielką działką. Nieruchomość mieści się w gminie sąsiadującej z Krakowem. Do dyspozycji kupujących będzie 100 mkw. powierzchni użytkowej oraz 200 mkw. ogrodu. Koszt nieruchomości to 680 tys. zł.

Potencjalni kredytobiorcy zamierzają skorzystać z finansowania na 30 lat i wnieść 20-procentowy wkład własny. Jednocześnie są gotowi na skorzystanie z dodatkowych produktów w zamian za lepsze warunki finansowania (z wyjątkiem produktów inwestycyjnych).

Ze względu na obecną sytuację rynkową – rosnące codziennie odczyty wskaźników WIBOR – analitycy Bankier.pl zdecydowali się na przygotowanie dwóch zestawień. Banki w różnych cyklach aktualizują stawki używane podczas wyznaczania oprocentowania i dlatego porównywanie ofert kredytów hipotecznych staje się bardziej skomplikowane.

W zestawieniu opartym na wskaźnikach stosowanych przez banki, oferta kredytu Banku BPS znalazła się na drugim miejscu.

Z kolei w zestawieniu przygotowanym po zrównaniu stawek WIBOR (WIBOR 3M i 6M z 17 marca: 4,35 proc. i 4,72 proc. odpowiednio), kredyt hipoteczny naszego Banku uplasował się na trzecim miejscu.

Szczegółowe zestawienie banków w rankingu znajdziecie TUTAJ.

Zapoznaj się z ofertą kredytu Mój Dom w naszym Banku.

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj
Znajdziesz nas też tutaj

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 81, 00 - 844 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000069229, NIP 896-00-01-959, o kapitale zakładowym w wysokości 455 625 241,00 zł w całości wpłaconym.