Skip to main content
 • Aktualności
 • 100 zł w promocji dla płacących mobilnie kartami Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS

100 zł w promocji dla płacących mobilnie kartami Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS

07-07-2023

Przez całe wakacje, od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 r., klienci Banków Spółdzielczych Grupy BPS i Banku BPS mają dobry powód, aby zacząć płacić mobilnie – smartfonem, zegarkiem lub opaską fitness.

Wszystko za sprawą promocji pod hasłem „Pokochasz od pierwszego płacenia”. Zrzeszenie BPS zachęca w niej klientów, aby aktywnie korzystali z kart płatniczych Mastercard i dodawali je do portfeli cyfrowych. W promocji można zyskać nagrody o wartości 100 zł.

W ofercie Banku BPS i Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS klienci mają do wyboru następujące metody płatności mobilnych:

 • Google Pay,
 • Apple Pay,
 • Garmin Pay,
 • Fitbit Pay,
 • Xiaomi Pay.

Płatności mobilne zyskują z roku na rok coraz więcej zwolenników - w ciągu roku w Polsce do portfeli cyfrowych dodano blisko 3 mln nowych kart. Są proste i bezpieczne, kto raz skorzysta, szybko się do nich przekonuje. W promocji „Pokochasz od pierwszego płacenia” właśnie na to zwracamy uwagę naszych klientów. Z pełnym przekonaniem zachęcamy ich, żeby rozpoczęli swój „związek” z płaceniem telefonem lub zegarkiem. Rynek jest już na takim etapie rozwoju, że większość klientów jest gotowa, aby płacić mobilnie. Okoliczności przyrody też sprzyjają. Mamy lato, czas wyjazdów wakacyjnych, festiwali, plażowania, czy wycieczek pieszych i rowerowych. Często mamy przy sobie tylko telefon i właśnie nim, a konkretnie portfelem cyfrowym z dodaną kartą bankową, możemy płacić wszędzie, gdzie znajduje się terminal płatniczy. W tym kontekście dodatkowa zachęta promocyjna, taka jak 100 zł w prezencie za zakupy, na pewno przyczyni się do tego, że liczni klienci Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS sprawdzą i pokochają tę formę płacenia  – mówi Robert Szymański, dyrektor Biura Marketingu w Banku BPS.

100 zł w prezencie za zakupy

Teraz klienci Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS mają dodatkową motywację, aby dodać swoją kartę Mastercard do jednego z portfeli cyfrowych i zacząć płacić mobilnie telefonem, zegarkiem lub opaską. Za zakupy w łącznej kwocie minimum 100 zł, mogą odebrać 100 zł w programie Mastercard Bezcenne® Chwile. Punkty w programie można wymieniać na nagrody od blisko 100 różnych partnerów, m.in.:

 • Allegro,
 • Carrefour,
 • Decathlon,
 • Euro RTV AGD,
 • CircleK.

Nagrody w promocji „Pokochasz od pierwszego płacenia”  mogą odbierać tylko nowi użytkownicy płatności mobilnych, czyli osoby, które swoją kartę Mastercard dodały do jednego z portfeli cyfrowych po starcie promocji 1 lipca 2023 r.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród. Promocja organizowana jest wyłącznie dla klientów Zrzeszenia BPS, we współpracy z Mastercard.

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj
Znajdziesz nas też tutaj

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 81, 00 - 844 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000069229, NIP 896-00-01-959, o kapitale zakładowym w wysokości 455 625 241,00 zł w całości wpłaconym.