Skip to main content
  • Aktualności
  • eWnioski – innowacja Banku BPS doceniona na rynku bankowym

eWnioski – innowacja Banku BPS doceniona na rynku bankowym

30-06-2023

Bank BPS otrzymał wyróżnienie w konkursie TechnoBiznes organizowanym przez Gazetę Bankową. Uznanie jury zdobył produkt eWnioski, który umożliwia klientom Zrzeszenia BPS składanie wniosków o otwarcie konta lub kredyt gotówkowy online, bez konieczności wizyty w oddziale.


Konkurs TechnoBiznes promuje nowoczesne rozwiązania w sektorze finansowym. Jego finał odbył się 28 czerwca w Warszawie. W konkursie wzięły udział najbardziej innowacyjne projekty głównie z sektora bankowego i ubezpieczeniowego. W tegorocznej, 21. edycji konkursu w kategorii „Lider” walczyło ponad 60 innowacyjnych projektów. Bank BPS znalazł się wśród zwycięzców w doborowym gronie bankowych laureatów, obok: Alior Bank, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, Bank Pekao S.A., VeloBank i Santander Bank Polska.

Dla Banków Spółdzielczych, ekspertów od bankowości relacyjnej i bezpośredniego kontaktu z klientem,  eWnioski są zaproszeniem do współpracy głównie dla nowych, młodych i scyfryzowanych odbiorców. Wyróżnienie w konkursie promującym innowacyjność jest dowodem na to, że rozwiązanie, które wprowadziliśmy odpowiada na potrzeby tej grupy klientów. Jesteśmy dumni, że dostrzeżono nasz projekt pośród wielu ciekawych i licznych propozycji, które w tym roku zostały zgłoszone. To będzie pozytywna motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowoczesnych usług w Bankach Spółdzielczych Zrzeszenia BPS – mówi Magdalena Adamczyk, dyrektor Departamentu Klienta Indywidualnego w Banku BPS, która odebrała wyróżnienie

eWnioski udostępniane są klientom Banku BPS i wybranych Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS od lutego 2022 roku. Aby założyć rachunek bankowy lub złożyć wniosek o kredyt gotówkowy wystarczy smartfon, dostęp do Internetu i dokument tożsamości. Jest to możliwe dzięki technologii wideoweryfikacji tożsamości, realizowanej z wykorzystaniem selfie.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym instytucjom serdecznie gratulujemy.

Cookies

Find us here

Find us here

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. with its registered office in Warsaw, ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa, registered in the District Court for the Capital City of Warsaw in Warsaw, 13th Commercial Division of the National Court Register, KRS 0000069229, Share capital and paid up capital PLN 455 625 241,00.