Przekazy pieniężne MoneyGram

Moneygram - banner reklamowy

Logo MoneygramW Banku BPS szybko i bezpiecznie wyślesz lub odbierzesz pieniądze za pośrednictwem MoneyGram - światowego lidera w zakresie usług międzynarodowych transferów pieniężnych dla osób fizycznych.

Międzynarodowa sieć przedstawicieliMoneyGram współpracuje z międzynarodową siecią przedstawicieli, aby zapewnić Ci możliwość szybkiego przesyłania pieniędzy po atrakcyjnych cenach do odbiorców w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie (ponad 336 000 placówek).

Nie potrzebne konto  bankowe, aby zrealizować przekazAni wysyłający, ani odbiorca nie potrzebuje konta bankowego, aby zrealizować przekaz. Odbiorcy mogą wypłacić pieniądze:

  • w złotówkach
  • w dolarach amerykańskich
  • oraz euro

Waluta wypłaty ustalana przez NadawcęWaluta wypłaty ustalana jest przez Nadawcę w momencie wysyłania kwoty. Poza opłatami przelewowymi od transakcji, zastosowany może być również kurs wymiany walut ustalony przez MoneyGram lub przedstawiciela. Wypłata w walucie możliwa jest jedynie w określonych miejscach wypłat i zależy od dostępności waluty w danym miejscu, w danym czasie.

Pobierz listę placówek

Lista przedstawicieliWięcej informacji o MoneyGram oraz pełną listę przedstawicieli i placówek znajdziesz na stronie internetowej www.moneygram.com.

Szczegółowe informacjeSzczegółowe informacje o transferach pieniężnych MoneyGram można uzyskać dzwoniąc pod bezpłatny, międzynarodowy numer infolinii: 00-800-1111-710.

Bank BPS oferuje możliwość przesłania oraz odebrania gotówki w każdej ze swoich placówek na terenie całej Polski. Usługę zrealizujesz także w wybranych bankach spółdzielczych z Grupy BPS.

Zapraszamy do naszych placówek!Bank BPS Logo

Pieniądze na drugi koniec świata w kilka minut

Kursy walut

Kursy walut2019-01-22 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1490
1 USD3.6555
1 CHF3.6366
1 GBP4.7062
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
więcej