TRWA II ETAP KONKURSU „BANK PRZYJAZNY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW”

„Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” to konkurs organizowany przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Partnerem tegorocznej XVII edycja programu jest Grupa BPS oraz biorą w niej udział zrzeszone Banki Spółdzielcze:

  • Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim
  • Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
  • Bank Spółdzielczy w Księżpolu
  • Podkarpacki Bank Spółdzielczy
  • Bank Spółdzielczy w Zambrowie
  • Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu

Stawia na indywidualne podejście do klienta z sektora MŚP, nowoczesne rozwiązania, wiarygodność placówki i merytoryczne przygotowanie jej pracowników. Realizowany jest od 17 lat.

W tegorocznej edycji, po raz pierwszy, w bankach uczestniczących w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” pojawią się tajemniczy klienci, którzy zbadają jakość usług bankowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Badanie koncentruje się wokół oceny zdolności do budowy relacji i zaufania oraz jak przekłada się ona na decyzje małych i średnich przedsiębiorców w zakresie wyboru instrumentów finansowych.

Placówkę Banku może odwiedzić biznesmen prowadzący start-up, osoba samozatrudniona, inwestor, eksporter czy przedsiębiorca planujący relokację biznesu. W ramach badania sprawdzana jest przejrzystość i funkcjonalność systemów transakcyjnych, jakość pracy doradców oraz satysfakcja Klienta. Pozwoli to na usprawnienie obsługi przedsiębiorców, ulepszenie oferty bankowej oraz systemów transakcyjnych. Tym samym przełoży się na większą dostępność usług finansowych dla firm z sektora MŚP. Każdy bank uczestniczący w badaniu otrzyma rekomendację zespołu konkursowego w zakresie poprawy jakości usług i produktów dla przedsiębiorstw.

Badanie trwa do 30 września br. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest do 31 października br., natomiast gala finałowa odbędzie się 25 listopada br. Więcej informacji nt. konkursu i badań można uzyskać w biurze konkursu, tel.: 22 630 98 01, mail: instytut@kig.pl oraz na stronie http://www.bankprzyjazny.pl/

Kursy walut

Kursy walut2019-01-18 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1539
1 USD3.6497
1 CHF3.6464
1 GBP4.6933
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
więcej