BANK PRZYJAZNY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – BANKOWA NAGRODA JAKOŚCI DLA BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH Z GRUPY BPS

25 listopada br. zakończyła się XVII edycja programu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”, który ma na celu budowę wysokiej kultury współpracy między instytucjami bankowymi a przedsiębiorcami. Wśród laureatów znalazły się Banki Spółdzielcze z Grupy BPS.

Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju został nagrodzony tytułem „Bankowy Lider Jakości 2016” oraz Złotą Statuetkę w kategorii „Bank spółdzielczy i mały bank lokalny”.

Kapituła Programu przyznała także Wyróżnienie Honorowe dla Banku Spółdzielczego w Zambrowie, który został również nagrodzony Diamentową Statuetką za zdobycie Godła Promocyjnego w dziesięciu kolejnych edycjach programu.

Godło Promocyjne w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” otrzymali:

  • Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim,
  • Bank Spółdzielczy w Księżpolu nagrodzony również Diamentową Statuetką za zdobycie Godła Promocyjnego w dziesięciu kolejnych edycjach programu,
  • Podkarpacki Bank Spółdzielczy,
  • Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu
  • Sierpecki Bank Spółdzielczy.

Konkurs „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” organizowany jest przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”, działającą przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Cieszy się już 17-letnią tradycją. Godło Promocyjne programu wskazuje instytucje finansowe, które wyróżnia rzeczowe podejście do przedsiębiorców z sektora MŚP, zrozumienie specyfiki ich działalności oraz silne więzi z nimi.

Program składa się z dwóch etapów i trwa cały rok. Podczas pierwszego etapu banki składają deklaracje uczestnictwa oraz wypełniają ankiety, które następnie są oceniane przez organizatorów. Drugi etap to badanie jakości świadczenia usług bankowych przedstawicielom sektora MŚP z wykorzystaniem tzw. tajemniczych klientów. Każdy uczestnik po przejściu dwóch etapów weryfikacji otrzymuje raport oceniający ilościowo i jakościowo systemy obsługi klientów z sektora MŚP, uwzględniający wyniki Banku na tle wszystkich uczestników programu. W dokumencie znajduje się również ocena promocji oraz informacji skierowanych do sektora MSP. Raport benchmarkingowy pozwala określić dystans do liderów i umożliwia uczestnikom konkursu lepsze dopasowanie swojej oferty do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw.


Więcej informacji o Laureatach i programie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców – Bankowa Nagroda Jakości” dostępnych jest na na stronie: www.bankprzyjazny.pl

Kursy walut

Kursy walut2019-01-18 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1539
1 USD3.6497
1 CHF3.6464
1 GBP4.6933
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
więcej