NR 2_2018

  • "Jesteśmy blisko Ciebie” – to idea, której staramy się być wierni. W dzisiejszych czasach tradycyjne role przypisywane bankom, sklepom, a nawet taksówkom ulegają modyfikacji. (…) Wszyscy mamy nadzieję, że bliskie relacje z klientami sprawią, iż w obliczu nadchodzącego usługowo-techniczno-finetechowego tsunami nasi kontrahenci znajdą czas na refleksję związaną z istnieniem tych relacji. Relacje jednak nie załatwią wszystkiego. Bo jeśli ma się pieniądze na promocję, dobry produkt oraz nowoczesny i przemyślany kanał dystrybucji – to relacje nawiązać jest stosunkowo łatwo. Musimy szukać, szybko wprowadzać nowe rozwiązania, iść w tę samą stronę, w którą podąża świat, zachowując jednocześnie to, co w nas najlepsze, m.in. społeczną, ludzką wrażliwość mówi Przemysław Kubaszek, Prezes Zarządu Etno Banku Spółdzielczego.
  • Terminale POS dla klientów biznesowych Banków Spółdzielczych – wystartował ogólnopolski Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. W ramach Programu Akceptanci, którzy przez ostatni rok nie posiadali terminalu POS, mogą skorzystać z promocyjnych warunków i zawrzeć umowę na przyjmowanie zapłaty przy użyciu instrumentów płatniczych.
  • Patriotyzm gospodarczy Banków Spółdzielczych – o wsparciu lokalnej gospodarki oraz korzyściach dla banku i otoczenia rozmawiamy ze Zdzisławem Kupczykiem, Prezesem Zarządu Banku BPS S.A., Katarzyną Misiak, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Miliczu i Bartoszem Kublikiem, Prezesem Zarządu Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej.
  • Finał konkursu Duma Regionów i warsztaty kulinarne dla laureatów
  • TalentowiSKO na konferencji „Edukacja Przyszłości

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,70
więcej