Pierwsze logowanie

W pole Identyfikator wpisz identyfikator użytkownika. Otrzymałeś go w Banku BPS na potwierdzeniu aktywowania usługi bankowości internetowej. Naciśnij na ekranie przycisk Zatwierdź. Jeżeli korzystasz z haseł przesyłanych za pomocą SMS, otrzymasz wiadomość zawierającą hasło aktywacyjne. Jednocześnie przejdziesz na następny ekran.

W pole Hasło wpisz hasło aktywacyjne, które otrzymałeś w wiadomości SMS. Jeżeli nie korzystasz z haseł SMS, wpisz hasło aktywacyjne, które otrzymałeś w poufnej kopercie w Banku BPS wraz z potwierdzeniem aktywowania usługi bankowości internetowej. Następnie naciśnij na ekranie przycisk Zaloguj.

Na kolejnym ekranie w pole Wprowadź nowe hasło wpisz swoje własne hasło. W pole Powtórz nowe hasło wpisz, oczywiście, to samo hasło. W czasie kolejnego logowania do systemu bankowości internetowej, będziesz wpisywał ustalone w ten sposób przez siebie hasło. 

Pamiętaj, że hasło musi liczyć od 8 do 20 znaków, zawierać co najmniej jedną wielką literę, jedną małą literę, jedną cyfrę. Następnie naciśnij na ekranie przycisk Zatwierdź.

Jesteś zalogowany i możesz korzystać z systemu bankowości internetowej. Pamiętaj, aby kończąc pracę, nacisnąć przycisk Wyloguj i zamknąć przeglądarkę internetową.

Notowania

więcej

Kursy walut

Kursy walut2014-10-20
1 EUR4.0942
1 USD3.2062
1 CHF3.3708
1 GBP5.1526
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 2,52
WIBOR 3M - średnia 2,45
WIBOR 3M 2,28
więcej